ULTRA HERŞEY DAHİL

KAHVALTI: Beyaz örtüler ve peçetelerle size özel hazırlanmış olan klimalı restorantımızda; zengin açık büfe kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Her sabah şefimiz tarafından sucuklu yumurta, menemen ve omlet çeşitleri isteğinize göre hazırlanmaktadır. Geç kahvaltı isteyen misafirlerimize zengin kahvaltı tabağı hazırlanmaktadır.

ÖĞLE YEMEĞİ: Size özel hazırlanmış restorantımızda; zengin sıcak yemek çeşitleri, soğuk büfesinde zeytinyağlı yemekler ve salata çeşitleri, tatlı çeşitleri ve mevsim meyveleri sunulmaktadır.

AKŞAM YEMEĞİ: Geceye özel değişik ışıklandırma sistemi ile değişik renklerde hazırlanmış olan restorantımızda; canlı müzik eşliğinde, et,balık, tavuk ve Türk yemeklerinden oluşan sıcak büfesi, gözleme ve mantı ikramları, soğuk büfesinde zeytinyağlı yemekler ve salata çeşitleri, zengin tatlı çeşitleri ve mevsim meyvelari sunulmaktadır.

SNACK BÜFESİ: Hamburber, cheeseburger, spagetti, cips ikramları size özel sunulmaktadır.

KEK-KAHVE İKRAMI: Kek ve kurabiye çeşitleri günlük olarak hazırlanıp çay-kahve ile sunulmaktadır.

GECE ÇORBASI: Ezo gelin çorbası, tavuk çorbası, domates çorbası ve işkembe çorbası sunulmaktadır.

BARLAR VE İÇECEK KONSEPTİ Yerli limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz olarak sunulmakta olup; alkolsüz içecekler Coca cola grubu (cola, light cola, fanta, sprite) meyve suyu çeşitleri (vişne, limon, portakal, şeftali)ayran. Alkollü içecekler; tuborg bira, rus votkası, mey grubu içkileri , cin, kırmızı-beyaz şarap.